Sudanas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Sudanas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Sudane
Sudanas yra Afrikos valstybė. Jis ribojasi su Egiptu į šiaurę, Raudonoji jūra į šiaurės rytus, Eritrėja ir Etiopija į rytus, su Pietų Sudanu į pietus, o Centrinės Afrikos Respublika į pietus. į vakarus, o Čadas - į vakarus ir Libija.
Jos sostinė yra Chartumas.
Sudanas yra sunkių sunkumų turinti valstybė, kurią XX a. Nepaisant JAV taikomų sankcijų, ekonominė padėtis pablogėjo.
Statybos ir nekilnojamojo turto sektorius yra vienas iš nedaugelio, kuris prisideda prie Sudano BVP gerinimo.
Nepaisant sudėtingo laikotarpio ir ekonomikos krizės, jos sostinė Chartumas vis dar mato pernelyg dideles nekilnojamojo turto kainas, parduodamas Sudane, net ir žemės kaina centrinėse Hartumo vietose.
Nėra jokių abejonių, kad šiuo metu patartina aplankyti Sudaną, bet dėl ​​neapgalvotų, kurie vis dar tiki, kad gali užsiimti verslu, investuodami į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Sudane, mes galime Jums patarti įvairiose vietose.
Akivaizdu, kad kapitalas Chartumas gali pasiūlyti geriausias parduoti Sudane savybes, nes jis yra išilgai Nilo upės krantų ir todėl, kad miestas gali pasiūlyti daugiau alternatyvų ir infrastruktūros.
Geriausia kaimynystė ieškoti turto parduoti yra tikrai Bahri į šiaurę nuo sostinės.
Kita įdomi vieta yra Port Sudanas, gyvas ir komercinis dėl savo uosto.
Kitoje Nilo upės pusėje, priešais Chartumą, matome Omdurmaną, kuris neturi nuosavybės numerių, skirtų parduoti kapitalą, bet kuris tikrai gali pasiūlyti įdomių investavimo galimybių.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Midtown projektai ir plėtra Pirmaujanti nekilnojamojo turto rinkodara Sudane ir Artimuosiuose Rytuose Projektą sudaro žemės + mezzanine + 7 aukštai ...
Cod. 34172

Parduoda Pastatas, Sudanas, Khartoum, Khartoum, Khartoum 3, Victoria st

665,114.73EUR
Parduoda
Pastatas

560 m²
Pastatas 4 aukšte, 4 apartamentai, pusė buto viršuje, apie 20 kambarių, 8 vonios kambariai, 4 kambariai virtuvės, vienvietė žemė, 3 atviros vietos,...
Išpardavimas Sklypai Madinah pagrindinį ir svajonių (pažymėjimas apie tyrimus) dydžių ir skirtingų kainų tinkamas tiesiai iš savininko. Telefonas: 002...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB